Uživatel skuran


cesta Berlingem do Ruska k Černému moři

2016-01-19 16:20:19 (1 let, 8 měsíců)

Ahoj kolegové. Mám v úmyslu letos koncem léta jet mým Berlingem na cca jeden měsíc se podívat do Ruska k Černému moři. Byl jsem tam v roce 2006 letadlem,bylo tam hezky ale to není ono. Vzhledem k tomu,jaká je dnes situace na Ukrajině,to přes Ukrajinu není možné. V tom případě přichází v úvahu jen dvě možné cesty. 1/ přes Rumunsko,Moldávii,kousek přes Ukrajinu?!?!,na Krym.

2/ přes Polsko,Bělorusko do Ruska.

Prosím , nemáte někdo nějaké zkušenosti z těchto tras? Uvítám jakékoli informace.

Také jsem zjistil,že na průjezd Běloruskem je prý třeba vízum. Máte někdo zkušenost?

Děkuji vám za případné info i rady všeho druhu. Standa.


  skuran, 1 let, 7 měsíců

Nazdárek,s Rumunskem nějakou zkušenost mám. Projeli jsme velkou část Rumunska v roce 2014 a dobrý. Kdybys chtěl cosi o tom,rád se podělím o info.

Rusko chci jet už delší dobu. Byl jsem tam letadlem,mám tam přátele a zkušenosti jen dobré. Ty kecy o tom,jak je tam špatně a bída a svrab a nebezpečno,tak ty podávají hlavně ti,co o tom někdy slyšeli a ještě blbě. Teď je problém se tam někudy dostat. Ukrajina je teď hrozně nebezpečná. Pokud chceš na toto téma /Rumunsko nebo Rusko/ hodit řeč,dej vědět,rád si pokecám ,případně co budu moci - poradím.


  Cruchot, 1 let, 7 měsíců

Ahoj, zvažuju něco podobného, ale spíš Rumunsko nebo Bulharsko. Máš nějaké plus, které by hovořilo zrovna pro Rusko?Seznam členů